O nas

Cześć, mam na imię Joanna i jestem założycielką marki TELQARII.
Skąd pomysł na biznes? Otóż przez blisko 8 lat mieszkałam w Turcji i to właśnie tam zainteresowała mnie ręcznie wyrabiana biżuteria ze srebra, która cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Uwielbiam oryginalne produkty wyrabiane z pasją i starannością. Tak też narodziła się idea stworzenia dostępu do tego niezwykłego rękodzieła tu, w Polsce. Z czasem pomysł się rozwinął, a nasz asortyment poszerzył się również o mosiężne dodatki do domu oraz wyjątkowe obrazy mojego autorstwa… a wszystko to z miłości do sztuki i rękodzieła:)

Jeśli Wy, podobnie jak my, kochacie orientalne klimaty i chcielibyście mieć cząstkę tego bez konieczności wyjazdu za granicę to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą…:)

Marka TELQARII powstała z miłości do Orientu, biżuterii i dodatków. Każdy z nas ceni oryginalność i niepowtarzalność dlatego my, jako firma TELQARII staramy się dopiąć wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom szeroki wybór orientalnych świecidełek i akcesoriów, dzięki którym każdy poczuje się wyjątkowo. Jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły i uwagi, dlatego śmiało piszcie do nas😊